Modelingovou agenturu PETRA MODELS založila v roce 2011 Ing. Petra Kladivová. Podnikání v oblasti modelingu pro ní bylo významné už od samého začátku. I proto má agentura její jméno ve svém názvu. Díky mnohaletým zkušenostem v modelingu, inovativnímu přístupu a tvrdé práci se modelingová agentura PETRA MODELS rychle zařadila mezi renomované modelingové agentury na trhu.

Agentura PETRA MODELS funguje mezinárodně a ve své databázi představuje více než 500 modelek z celého světa. Vybudovala si vlastní klientelu, pro kterou zajišťuje nejen modelky/modely, ale také hostesky/promotéry, překladatelky, moderátory, kameramany, stylistky/vizážistky a mnohé další.

Petra Models - Agentura

Majitelkou agentury PETRA MODELS je stále pracovně aktivní modelka, herečka a podnikatelka, která se věnuje modelingu již 10 let. V průběhu studia Vysoké školy v oboru ekonomika/marketing, založila modelingovou agenturu PETRA MODELS, která na trhu působí již sedmý rok.


Jsem vděčná za to, že jsem začala podnikat už během mého studia. Někteří studenti si na přednáškách dělali poznámky, jiní hráli PC hry... Já jsem založila agenturu PETRA MODELS, která mi dodnes dělá radost a s každým dalším rokem je stále bohatší. Stálí klienti zůstavají a noví přibývají. Já podnikání věnuji veškerou svou energii a v každé mé práci je odraz lásky a vděčnosti. Tak funguje úspěšný business. To je klíč podnikání.

Podpis: Petra Kladivová

PETRA MODELS je mezinárodní agenturou a dokáže zajistit tyto služby po celém světě:

Modelky, hostesky, překladatelky

Výstavy, promoakce, ochutnávky, festivaly, sportovní dny, tiskové konference, firemní akce, eventy, galavečery

Moderátoři, DJ

Módní přehlídky, castingy, komparz

Fotografové, grafici, stylistky, vizážistky

Focení a natáření reklam, promo videa, videoklipu

Catering

Občerstvení a výzdoba

Marketing na sociálních médiích

Instagram, YouTube, Facebook a další